česky | english
Nákupní koš: je prázdný

Falešné podlahové systémy

Hl.strana > Vybavení pracoviště >Rohože, podložky >Falešné podlahové systémy

Falešné podlahové systémy v průmyslovém prostředí jsou obvykle vyrobeny z lepené PVC dlažby 600 x 600 mm. Nacházejí se v mnoha průmyslových provozovnách, velmi snadno se udržují.

Jejich pokládání a sestavování není tajemstvím: Nožní podpěry jsou ukotveny k zemi a připojeny k mřížce pomocí kovového nosného systému. Všechny potřebné kabely a trubky jsou instalovány pod mřížku. Instalace podlahy je prováděna elektrikářem.

Vzhledem k nosnosti podlahy nejsou PVC dlaždice položeny přímo na mřížku, ale spíše na spodní vrstvu. A to může být kritický bod. V případě, že společnost, která provádí instalaci, není obeznámena s použitím EPA-podlahy, cesta mezi vodivým povrchem a mřížkovou soustavou může být přerušena. Kromě toho se tento druh podlahy skládá z mnoha dlaždic, z nichž každá musí být konstruována podle stejného schématu.

To se stává důležitým aspektem zejména při případných navazujících zakázkách na jednotlivé kusy v důsledku škody na horní vrstvě. Proto je třeba zajistit řádnou interní dokumentaci.


Minimální odběr: 1 ks
X
X
Dostupnost: Skladem
Vaše cena: Dotaz na cenu
Parametry:
Katalogové číslo: X064AZ
Balení: 1x1 ks
Minimální odběr: 1 ks